Szczeniaki beagle = wesoły poranek 😋😎♥️Miłego poniedziałku kochani! 🤗This is what our puppies do every morning! ♥️😁#beagle #szczeniakibeagle #królewskazgraja

Opublikowany przez Królewska Zgraja - www.beagles.pl Niedziela, 18 listopada 2018

Dzień jak co dzień – szczeniaki Beagle i ich rozrywki

Każdy poranek w Królewskiej Zgrai to czas na odrobinę rozrywki dla naszych maluchów. Po śniadaniu szczeniaki Beagle bawią się ze sobą, co sprawia im niezwykłą radość, tak samo jak i nam!

Dlaczego warto bawić się z pupilem?

Zabawa to niezwykle dobry sposób, który pomoże Ci poprawić samopoczucie swojego zwierzaka. Jeżeli będziesz regularnie bawić się z nim i zapewniać mu różnego rodzaju rozrywkę z pewnością zminimalizujesz ryzyko stanów depresyjnych oraz lękowych. Wystarczy popatrzeć na pieski z powyższego filmiku, przecież z ich oczu bije czysta radość! Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zapewnienie odpowiedniej ilości zabawy to niezwykle ważna część dnia każdego psa. Są to zwierzęta socjalne, które bardzo lubią przebywanie z innymi psiakami. Zabawa pozwala na ustalenie między nimi odpowiednich relacji, wpływa na budowę zaufania, a także rozładowania ewentualnego napięcia w grupie.

Szczeniaki beagle – najlepsze sposoby na zabawę

Jedną z ciekawszych zabaw, jakie uwielbiają wszystkie szczeniaki jest zabawa w chowanego. Po nauczeniu swojego psiaka komendy „zostań” wykorzystaj ją i w czasie, kiedy psiak będzie ją wykonywał schowaj się gdzieś. Później zawołaj swojego pieska, który z pewnością szybko Cię znajdzie. Również dobrą zabawą dla Beagle jest przeciąganie liny – wystarczy zaopatrzyć się w mocną zabawkę z uchwytami po dwóch stronach. Oczywiście nie zapominajmy o aportowaniu, czy po prostu bieganiu ze swoim zwierzakiem. Są to aktywne zwierzęta, które z pewnością docenią starania właściciela o zapewnienie im rozrywki!

Zachęcamy do obejrzenia filmiku przedstawiającego maluchy pochodzące z Królewskiej Zgrai podczas porannej zabawy. Więcej filmików przedstawiających szczeniaki beagle oraz nasze starsze pieski możesz obejrzeć na Naszym profilu na Facebook. Serdecznie zapraszamy!