Beagle Ciacho zwycięzcą wystawy psów Kielce 2019!

Beagle Ciacho i jego huczne zwycięstwo

Beagle Królewskiej Zgrai w Kielcach 2019

Dzień, w którym odbyła się wystawa psów w Kielcach z pewnością na długo zagości w naszej pamięci. Nasza mała gwiazda, Beagle Ciacho, odznaczył się ogromną dyscypliną oraz świetnym wyglądem na pokazie. Dzięki temu zdobyliśmy nie jeden, a pięć tytułów na jednej wystawie! Jesteśmy niezwykle dumni z naszego pieska, mamy nadzieję, że sukcesów będzie jeszcze znacznie więcej.

Wystawy psów to coś, co wręcz uwielbiamy. Zawsze jesteśmy do nich przygotowani na najwyższym poziomie, co z resztą doskonale widać przez otrzymywane przez naszych podopiecznych tytuły. Jest to niezwykle motywujące do dalszego działania, a przede wszystkim nieustannego udoskonalania umiejętności, jakie już posiadają nasze szczeniaki Beagle.


Ciacho Zwycięzcą Polski 2019 Kielce

Beagle Ciacho zdobywa podium wystawy w Kielcach 2019

Jak już wspomnieliśmy, jest to niezwykle szczęśliwy dla nas dzień. Nasz Ciacho zdobył tytuł Zwycięzcy Polski podczas wystawy Psów Rasowych w Kielcach 2019! Jednak to nie wszystko, musimy oczywiście wspomnieć o sukcesie Kit Kat. Ciacho oraz Kit Kat otrzymali tytuł 🏆 Młodzieżowych Zwycięzców Polski 🏆. Kiedy dotarliśmy do finału Ciacho znacznie wyróżnił się na tle pozostałych psów, przez co zdobyliśmy podium! Ciacho otrzymał tytuł 🎉 Najpiękniejszy Junior Wystawy BEST in Show_3 🎉!

Jesteśmy niezwykle dumni z naszego podopiecznego, który z pewnością na tym nie zakończy swojej kariery. Odpowiednie przygotowanie oraz nieskazitelny wygląd naszych psiaków to prawdziwa gwarancja miejsca na podium. Szczeniaki Beagle posiadają temperament, jednak ich szkolenie oraz przygotowywanie do wyjścia na scenę wystawy dla psów to coś, co z pewnością nie przestanie należeć do naszych ulubionych zajęć.

🍰 That’s My Cake Królewska Zgraja 🍰 aka Ciacho
(Multi.Ch Karakush Arnotts TimTam × WW.Multi.Ch Fanta’s Brand Makes People Talk)

  1. POLISH JUNIOR WINNER 2019 (Kielce’19) 🏆
  2. JUNIOR CHAMPION of POLAND 🏆
  3. BEST JUNIOR in BREED 🏆
  4. B. JUNIOR IN GROUP 🏆
  5. B. JUNIOR IN SHOW III 🏆

International Dog Show in Kielce 2019