Najlepszy Junior w Weronie – beagle Ciacho z Królewskiej Zgrai

Razem z naszym beagle Ciacho bierzemy udział w tegorocznej wystawie psów w Weronie na terenie Włoch, przez co nasze serca wypełnia duma. Jest to dla nas ważne przeżycie, które z pewnością będziemy często wspominać. Dzięki świetnym umiejętnościom naszych beagle, a także ich wspaniałym wyglądem udało się nam już pierwszego dnia stanąć na podium. Zdobyliśmy dzięki temu również możliwość udziału w niezwykle prestiżowej wystawie psów odbywającej się na terenie Anglii. Jesteśmy niezwykle dumni i zmotywowani do dalszego działania!


Pierwszy sukces beagle Ciacho!

Beagle Ciacho

 

Pierwszy dzień naszej ekscytującej podróży do Włoch był bardzo udany! 🤩 Cudownie było spotkać starych i poznać nowych przyjaciół. 🤗
Na Międzynarodowej Wystawie Psów w Weronie nasz beagle Ciacho wygrał 🏆 NAJLEPSZEGO JUNIORA w RASIE 🏆. Otrzymał również kwalifikację na Crufts, czyli Prestiżową Wystawę w Anglii.

Jestem z niego bardzo dumna! Dziękujemy za ten zaszczyt Gabriella Mondo Maria Teresa z Włoch.


English translation

We are taking part in this year dog show in Verona, Italy with our beagle Ciacho, which fills our hearts with pride. This is an extremely important experience, that we will surely mention often. Thanks to the great skills of our beagles and their great appearance, we managed to stand on the podium on the first day. Thanks to this, we also gained the opportunity to participate in an extraordinarily prestigious dog show taking place in England. We are extremely proud and motivated to continue!

First success of beagle Ciacho!

First day of our exciting trip to Italy -was very successful! 🤩  Meeting old and new friends.  🤗
At International Dog Show in Verona our CIACHO won 🏆 BEST JUNIOR of BREED 🏆 with 🎉🎉🎉 Cruft’s Qualification 🎉🎉🎉.
I’m sooo proud of him! Thank You for this honor Gabriella Mondo Maria Teresa from Italy.