Witamy serdecznie                                                      

Pasja, miłość, fascynacja charakterem, pięknem i inteligencją psów rasy beagle - tak w kilku słowach mogę opisać jak rozpoczęła się moja przygoda z rasą beagle i cudownymi psami, które zmieniły moje życie. W moim domu od zawsze były zwierzęta, z nimi stawiałam pierwsze kroki i z nimi dorastałam - wiele się od nich ucząc i zdobywając cenne doświadczenia w budowaniu relacji między człowiekiem a zwierzęciem.  W 2004 roku do mojego domu przybył pierwszy pies beagle - cudowna sunia, która pokazała mi całą złożoność niesamowitego charakteru tejże rasy i wtedy już wiedziałam, że dołączę do najzagorzalszych miłośników rasy. 

O nas

Hodowla Królewska Zgraja jest i pozostanie małą domową hodowlą psów rasy beagle, w której wszystkie pieski mieszkają z nami w domu, w ciepłej rodzinnej atmosferze i gdzie największy nacisk kładzie się na charakter i temperament psów, dążąc się do wydawania na świat szczeniąt nie tylko pięknych eksterierowo, ale także idealnych z punktu widzenia zachowania i psychiki. Dlatego nie planujemy w naszej hodowli rozmnażania psów na dużą skalę - chcąc jak najlepiej odchować jeden, dwa mioty w roku.  Hodowla Beagle Królewska Zgraja, jest przede wszystkim wyrazem ogromnej miłości do psów tejże rasy - i taką chciałabym żeby pozostała.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W mojej pracy hodowlanej będę dążyła do tego, aby szczenięta rodziły się jedynie z przemyślanych skojarzeń psów o wspaniałych walorach eksterierowych oraz zrównoważonych temperamentach - inteligentnych, zdecydowanych, wesołych, przyjacielskich i oddanych.  Szczenięta już od pierwszych dni po przyjściu na świat będą otoczone najlepszą opieką, a jako że moją drugą pasją jest psychologia zwierząt - dołożę wszelkich starań, aby zapewnić szczeniętom prawidłowy rozwój ich psychiki już od wczesnych faz rozwoju. Zachęcam tu do lektury działu szczenięta, gdzie można przeczytać o  programie wczesnego szkolenia i wspomagania rozwoju szczeniąt.  Dodam, iż nasze psy cieszą się przywilejami pełnoprawnych domowników, mieszkając z nami w domu w stałym kontakcie z ludźmi i innymi zwierzętami- zachęcam do odwiedzenia galerii.

Każdemu życzę doświadczenia tylu szczęśliwych chwil i radości z posiadania czworonożnego przyjaciela i bogatych przeżyć związanych z obcowaniem z rasą beagle.

Katarzyna Sapierzyńska -  psycholog zwierząt, hodowca