Aktualne szczenięta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 Szczeniaczki GUSI i JUNIORA urodzone w sierpniu

 

 

16 sierpnia 2016 powitaliśmy na świecie wspaniały miot szczeniąt beagle tricolor, z połącznia dwóch znanych i cenionych linii hodowlanych - fińskiej Daragoj i amerykańskiej Starbuck Torbay. Mamusią szczeniąt została śliczna Championki i największa przytulanka jaką znam - GUSIA - Ch PL Good As Gold Królewska Zgraja. Gusia jest córką pięknego Amerykańskiego psa, championa, importowanego przeze mnie z jednej z najlepszych i najstarszych (50-cio letnia tradycja) hodowli beagle w Stanach Zjednoczonych - STARBUCK TORBAY.  Ojcem szczeniąt GUSI został przepiękny pies z renomowanej i bardzo cenionej na świecie hodowli Catulus (Pana Andrzeja Bacińskiego). Pies, który jest synem słynnego Int.Ch Daragoj Frank Zappa (z hodowli Daragoj z Finlandii).

 

 

RODZICE SZCZENIĄT: 

 

 

Kolejne szczenięta w Królewskiej Zgrai w planach dopiero na 2017 rok, dlatego zapraszam do wcześniejszej rezerwacji Naszych szczeniat. 

Informacje wyłącznie pod numerem tel.: 508-845-875

Wspólna fotografia z Gusią          

 

 

 

AUSTRALIJSKI Miot szczeniąt BEAGLE 

 

Nasza rodzinka szczęśliwie powiększyła się o szóstkę ślicznych, zdrowych i silnych szczeniąt beagle z krycia ZAGRANICZNEGO - pięknym AUSTRALIJSKIM PSEM!  Są to pierwsze, urodzone w Polsce szczenięta po importowanym z Australii championie z renomowanej i cenionej na całym świecie hodowli BEAGELEE z Australii.

Mamusią szczeniąt została po raz pierwszy nasza dwukrotna Championka, śliczna, urocza i niezwykle mądra suczka beagle - GWIAZDECZKA - My Twinkle Star Królewska Zgraja, córka pary przepięknych championów i wnuczka Zwycięzców Świata!

 Szczenięta z tego skojarzenia będą prezentowały doskonały typ, wspaniałą budowę, zrównoważoną psychikę i cudowne radosne usposobienie do świata, gwarantowane doskonałym pochodzeniem obojga rodziców.

 

 

  BEAGLE dla prawdziwych pasjonatów rasy, ceniących piękno i dokonałe cechy przodków. Posiadamy psy jedynie z oryginalnym rodowodem Związku Kynologicznego w Polsce (FCI). Zadbane, wychowane w domu z dziećmi, doskonale zsocjalizowane i przygotowane do życia w nowej rodzinie będą do odbioru pod koniec września.

Informacje wyłącznie pod numerem tel.: 508-845-875

 

RODZICE SZCZENIĄT:

 

 

Ch Beagelee Pocketful of Sunshine

import: Australia

 

CH PL, Mł Ch, BISS My Twinkle Star Królewska Zgraja

 

 

  

 

Nasze szczeniaczki wychowują się z nami w domu, są zadbane, czyściutkie, karmione najlepszym jedzonkiem i kochane ponad miarę! Dajemy im wszystko co najlepsze i dokładamy wszelkich starań, aby zdrowo rosły i rozwijały się.  Są przytulane i brane na ręce - moja córeczka o wielkim sercu i wrażliwości do zwierząt - pokazuje maleństwom, że są na tym świecie po to, aby je kochać! Maluszki dorastając w naszej rodzinie mają stały kontakt z dziećmi, są uczone delikatnej zabawy nawet z najmłodszymi dzieciaczkami. Są doskonale zsocjalizoane, uczone zachowywania czystości w domu i przychodzenia na zawołanie, przyzwyczajone do domowych sytuacji i odgłosów, przyzwyczajone do podróżowania autem. Dzięki temu nasze szczeniaczki są odważne i śmiało nawiązują  kontakty z ludźmi i innymi zwierzętami. Po skończeniu szóstego a następnie ósmego tygodnia życia maluszki będą poddane testom osobowości, zanim trafią do nowych rodzinek - zawsze doradzamy i pomagamy w wyborze odpowiedniego szczeniaczka

 

 

Scenka z życia domowego naszych piesków i córeczki :)

 

 

Zdjęcia naszych psiaków w GALERII (kliknij tutaj)

 

Kliknij też Nasze FILMIKI :)  /ważne: oglądaj z podkładem dźwiękowym/

 

 

Beagle lubią dzieci, dzieci lubią beagle

 

• Tyci tyci Gusia

Miniatura
• Beagle Carlos - szaleństwa w ogrodzie

 

• Jesienny spacer w parku

Miniatura