Aktualne szczenięta                                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAMY CUDOWNE SZCZENIACZKI  

 

Zapraszam do rezerwacji ślicznego, zdrowego, wesołego tricolorowego pieska, urodzonego 30 sierpnia 2015r. Odbiór szczeniaczków pod koniec października. Informacje pod numerem tel.: 508-845-875

 

Z wielką radością powitaliśmy na świecie zdrowe, silne i wyjątkowo urocze tricolorowe pieski, których rodzicami jest przepiękna para Championów FCI . Mamusią została nasza największa pieszczocha Elly, preśliczna malutka Championka Polski - ujmująca swoją łagodnością i niezwykle przyjaznym stosunkiem do człowieka. Tatusiem został mądry, łagodny, przepięknie zbudowany i utytułowany pies Aragon - Mł.Champion Polski, Champion Polski, zdobywca wielu CACIB-ów w kraju i za granicą,  Zwycięzca jednej z największych Wystaw Specjalistycznych Beagle - Klubowej Wystawy Beagle w Czechach, gdzie o zycięstwo walczyło ponad 100psów.  

 

RODZICE NASZYCH SZCZENIĄT:

 

 

CH Forget Me Not Xandrina

więcej o mnie     

Champion Polski

Młodzieżowy Champion Polski

Najpiękniejszy Junior specjalistycznej wystawy beagle w Sopocie ' 2011

CH Blazing Scent ARAGON

Champion Polski

Młodzieżowy Champion Polski

Zwycięzca - BOB - Klubowej Wystawy Beagle w Czechach 2011

10 x CACIB

 

Szczeniaczki z tego miotu, dziedzicząc charakter po swoih rodzicach, będą niezwykle milusińskie, chętnie przyjdą na kolanka po solidną porcję pieszczot, będą zrównoważone, łagdne dla dzieci, zawsze wesołe z  nieustannie merdającym ogonkiem i uśmiechem na pyszczku. Co uważam, za niezwykle istotne - rodzice są psami bardzo karnymi, bez najmniejszych cech dominacji w stosunku do człowieka, bardzo łatwymi w szkoleniu i nie przejawiają najmniejszych skłonności niszczycielskich!

 

 

 Malutki Kinder niespodzianka :)     

Nasze szczeniaczki wychowują się z nami w domu, są zadbane, czyściutkie, karmione najlepszym jedzonkiem i kochane ponad miarę! Dajemy im wszystko co najlepsze i dokładamy wszelkich starań, aby zdrowo rosły i rozwijały się.  Są przytulane i brane na ręce - moja córeczka o wielkim sercu i wrażliwości do zwierząt - pokazuje maleństwom, że są na tym świecie po to, aby je kochać! Maluszki dorastając w naszej rodzinie mają stały kontakt z dziećmi, są uczone delikatnej zabawy nawet z najmłodszymi dzieciaczkami. Są doskonale zsocjalizoane, uczone zachowywania czystości w domu i przychodzenia na zawołanie, przyzwyczajone do domowych sytuacji i odgłosów, przyzwyczajone do podróżowania autem. Dzięki temu nasze szczeniaczki są odważnie i śmiało nawiązują  kontakty z ludźmi i innymi zwierzętami. Po skończeniu szóstego a następnie ósmego tygodnia życia maluszki będą poddane testom osobowości, zanim trafią do nowych rodzinek - zawsze doradzamy i pomagamy w wyborze odpowiedniego szczeniaczka

 

                                                              Zabawy w promieniach słoneczka :)

 

W dniu wyjazdu do nowego domu  szczeniaczki będą zaszczepione i odrobaczone adekwatnie do wieku, będą miały komplet dokumentów - rodowód ZKwP (jdyny w Polsce Związek prowadzący prawdziwe księgi rodowodowe) i będą zaopatrzone z wyprawkę od mamusi. Zawsze chętnie służymy pomocą i radą w wychowaniu naszych szczeniąt na mądre i pełnowartościowe psy!

 

 

 

 

Scenka z życia domowego naszych piesków i córeczki :)

 

 

Zdjęcia naszych psiaków w GALERII (kliknij tutaj)

 

Kliknij też Nasze FILMIKI :)  /ważne: oglądaj z podkładem dźwiękowym/

 

 

Beagle lubią dzieci, dzieci lubią beagle

 

• Tyci tyci Gusia

Miniatura
• Beagle Carlos - szaleństwa w ogrodzie

 

• Jesienny spacer w parku

Miniatura