Aktualne szczenięta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MAMY SZCZENIACZKI :) /odbiór piesków w maju  

 

Zapraszam do rezerwacji przepięknych szczeniąt beagle z doskonałego skojarzenia ZAGRANICZNEGO! Są to Nasze pierwsze szczenięta urodzone w Polsce - po pięknym psie pochodzącym z Włoch z renomowanej hodowli FONTEPOSCA. Pies, który prezentuje nie tylko doskonałą urodę, ale też wspaniałą psychikę i jest najbardziej milusińskim psem, jakiego miałam okazję spotkać w życiu :) Mamusią szczeniąt została piękna Championka Polski -  BARBIE - suczka niezwykle mądra, o łagodnym i zrównoważonym usposobieniu, która jest najwierniejszą towarzyszką zabaw naszych dzieci :)

 

 

 Szczenięta z tego skojarzenia będą prezentowały doskonały typ, wspaniałą budowę, zrównoważoną psychikę i cudowne radosne usposobienie do świata, gwarantowane doskonałym pochodzeniem obojga rodziców.

 Będą to BEAGLE dla prawdziwych pasjonatów rasy, ceniących piękno i dokonałe cechy tychże psów. Posiadamy psy jedynie z oryginalnym rodowodem Związku Kynologicznego w Polsce (FCI).

 

 NASZE SZCZNIĘTA SĄ:

1. Piękne, prezetujące doskonały typ rasy - zagwarantowany rodowodem Związku Kynologicznego w Polsce (należącego do FCI).

2. Zdrowe, zadbane, zaszczepione i zdrobaczone zdekwatnie do wieku.

3. Karmione karmą najwyższej jakości.

4. Wychowane z największą troską w Naszym domu, dzięki czemu są przyzwyczajone do wszystkich domowych sytuacji i odgłosów.

5. Obdarzone miłością i opieką, brane na ręce i przytulane od urodzenia, dzięki czemu są milusińskie i posiadają doskonały kontakt z człowiekiem.

6. Wychowane w domu z dziećmi - nauczone delikatnej zabawy z dziećmi.

7. Doskonale zsocjalizowane i przygotowane do życia w nowej rodzinie.

8. Mieszkając z nami w domu, przechodzą intensywny trening czystości.

9. Przyzwyczajane do podróżowania autem.

 

  SZCZENIĘTA będą do odbioru na początku MAJA '17.

Informacje wyłącznie pod numerem tel.: 508-845-875

 

 

RODZICE i dziadkowie Naszych SZCZENIĄT na zdjęciu poniżej:

 

Nasze szczeniaczki wychowują się z nami w domu, są zadbane, czyściutkie, karmione najlepszym jedzonkiem i kochane ponad miarę! Dajemy im wszystko co najlepsze i dokładamy wszelkich starań, aby zdrowo rosły i rozwijały się.  Są przytulane i brane na ręce - moja córeczka o wielkim sercu i wrażliwości do zwierząt - pokazuje maleństwom, że są na tym świecie po to, aby je kochać! Maluszki dorastając w naszej rodzinie mają stały kontakt z dziećmi, są uczone delikatnej zabawy nawet z najmłodszymi dziećmi. Są doskonale zsocjalizoane, uczone zachowywania czystości w domu i przychodzenia na zawołanie, przyzwyczajone do domowych sytuacji i odgłosów, przyzwyczajone do podróżowania autem. Dzięki temu nasze szczeniaczki są odważne i śmiało nawiązują  kontakty z ludźmi i innymi zwierzętami. Po skończeniu szóstego a następnie ósmego tygodnia życia maluszki będą poddane testom osobowości, zanim trafią do nowych rodzinek - zawsze doradzamy i pomagamy w wyborze odpowiedniego szczeniaczka

 

 

 Nasz Planowany Miot - połowa czerwca 2017 

Na połowę czerwca 2017 planowany jest u Nas również drugi ZAGRANICZNY miot szczeniąt beagle :)))) Będą to pierwsze urodzone w Polsce dzieci - aktualnego  Młodzieżowego Zwycięzcy Europy!!! Pies przepiękny, a zarazem mądry, przyjazny, milusiński i pełen wdzięku. Mamusią szczeniąt zostanie moja prześlicza Championka i największa przytulanka w naszym domu - GUSIA - Ch PL Good As Gold Królewska Zgraja. Gusia jest córką jedynego w Polsce Amerykańskiego psa, championa, importowanego przeze mnie z jednej z najlepszych i najstarszych (50-cio letnia tradycja) hodowli beagle w Stanach Zjednoczonych - STARBUCK TORBAY. 

 

RODZICE PLANOWANYCH SZCZENIĄT:

CH PL Good As Gold Królewska Zgraja

Ch Fanta's Brand Makes People Talk 

 

Wspólna fotografia z prześliczną Gusią          

 

 

 

Scenka z życia domowego naszych piesków i córeczki :)

 

 

Zdjęcia naszych psiaków w GALERII (kliknij tutaj)

 

Kliknij też Nasze FILMIKI :)  /ważne: oglądaj z podkładem dźwiękowym/

 

 

Beagle lubią dzieci, dzieci lubią beagle

 

• Tyci tyci Gusia

Miniatura
• Beagle Carlos - szaleństwa w ogrodzie

 

• Jesienny spacer w parku

Miniatura