Aktualne szczenięta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 Suczki beagle - gotowe do odbioru  

 

16 sierpnia 2016 powitaliśmy na świecie wspaniały miot szczeniąt beagle tricolor, z połącznia dwóch znanych i cenionych linii hodowlanych - fińskiej Daragoj i amerykańskiej Starbuck Torbay. Mamusią szczeniąt została śliczna Championka i największa przytulanka jaką znam - GUSIA - Ch PL Good As Gold Królewska Zgraja. Gusia jest córką pięknego Amerykańskiego psa, championa, importowanego przeze mnie z jednej z najlepszych i najstarszych (50-cio letnia tradycja) hodowli beagle w Stanach Zjednoczonych - STARBUCK TORBAY.  Ojcem szczeniąt GUSI został przepiękny pies z renomowanej i bardzo cenionej na świecie hodowli Catulus (Pana Andrzeja Bacińskiego). Pies, który jest synem słynnego Int.Ch Daragoj Frank Zappa (z hodowli Daragoj z Finlandii).

 

MAMY DOSTĘPNE DWIE WSPANIAŁE SUCZKI: Milusińskie, wesołe, zdrowe, kochające człowieka - wychowane z największą troską w domu pełnym miłości, pośród wszystkich domowników. Przyzwyczajone do delikatnego kontaktu z dziećmi, podróżowania autem i w trakcie intensywnego treningu zachowywania czystości w domu.

Wniosą do domu wiele radości :)

 

NESCA:

 

 

CRYSTAL:

 

 

 

 

Kolejne szczenięta w Królewskiej Zgrai w planach dopiero wiosną 2017 rok, dlatego zapraszam do wcześniejszej rezerwacji Naszych szczeniat. 

Informacje wyłącznie pod numerem tel.: 508-845-875

 

RODZICE SZCZENIĄT: 

 

 

Wspólna fotografia z Gusią          

 

Nasze szczeniaczki wychowują się z nami w domu, są zadbane, czyściutkie, karmione najlepszym jedzonkiem i kochane ponad miarę! Dajemy im wszystko co najlepsze i dokładamy wszelkich starań, aby zdrowo rosły i rozwijały się.  Są przytulane i brane na ręce - moja córeczka o wielkim sercu i wrażliwości do zwierząt - pokazuje maleństwom, że są na tym świecie po to, aby je kochać! Maluszki dorastając w naszej rodzinie mają stały kontakt z dziećmi, są uczone delikatnej zabawy nawet z najmłodszymi dzieciaczkami. Są doskonale zsocjalizoane, uczone zachowywania czystości w domu i przychodzenia na zawołanie, przyzwyczajone do domowych sytuacji i odgłosów, przyzwyczajone do podróżowania autem. Dzięki temu nasze szczeniaczki są odważne i śmiało nawiązują  kontakty z ludźmi i innymi zwierzętami. Po skończeniu szóstego a następnie ósmego tygodnia życia maluszki będą poddane testom osobowości, zanim trafią do nowych rodzinek - zawsze doradzamy i pomagamy w wyborze odpowiedniego szczeniaczka

 

 

Scenka z życia domowego naszych piesków i córeczki :)

 

 

Zdjęcia naszych psiaków w GALERII (kliknij tutaj)

 

Kliknij też Nasze FILMIKI :)  /ważne: oglądaj z podkładem dźwiękowym/

 

 

Beagle lubią dzieci, dzieci lubią beagle

 

• Tyci tyci Gusia

Miniatura
• Beagle Carlos - szaleństwa w ogrodzie

 

• Jesienny spacer w parku

Miniatura