Aktualne szczenięta                                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OCZEKUJEMY NARODZIN SZCZENIACZKÓW - już 17 lipca  

 

Zapraszam do rezerwacji PRZEPIĘKNYCH, zdrowych szczeniąt beagle z doskonałego skojarzenia ZAGRANICZNEGO! Będą to pierwsze, urodzone w Polsce szczenięta po pięknym importowanym z Australii championie z renomowanej i cenionej na całym świecie hodowli BEAGELEE z Australii.

Mamusią szczeniąt zostanie po raz pierwszy nasza dwukrotna Championka, śliczna, urocza i niezwykle mądra suczka beagle - GWIAZDECZKA - My Twinkle Star Królewska Zgraja, córka pary przepięknych championów i wnuczka Zwycięzców Świata!

 Szczenięta z tego skojarzenia będą prezentowały doskonały typ, wspaniałą budowę, zrównoważoną psychikę i cudowne radosne usposobienie do świata, gwarantowane doskonałym pochodzeniem obojga rodziców.

 

 Będą to BEAGLE dla prawdziwych pasjonatów rasy, ceniących piękno i dokonałe cechy tychże psów. Posiadamy psy jedynie z oryginalnym rodowodem Związku Kynologicznego w Polsce (FCI). Zadbane, wychowane w domu z dziećmi, doskonale zsocjalizowane i przygotowane do życia w nowej rodzinie będą do odbioru na początku września.

Informacje wyłącznie pod numerem telefonu : 508-845-875

 

RODZICE PLANOWANYCH SZCZENIĄT:

 

 

Ch Beagelee Pocketfull of Sunshine

import: Australia

 

CH PL, Mł Ch My Twinkle Star Królewska Zgraja

 

 

  

 

Nasze szczeniaczki wychowują się z nami w domu, są zadbane, czyściutkie, karmione najlepszym jedzonkiem i kochane ponad miarę! Dajemy im wszystko co najlepsze i dokładamy wszelkich starań, aby zdrowo rosły i rozwijały się.  Są przytulane i brane na ręce - moja córeczka o wielkim sercu i wrażliwości do zwierząt - pokazuje maleństwom, że są na tym świecie po to, aby je kochać! Maluszki dorastając w naszej rodzinie mają stały kontakt z dziećmi, są uczone delikatnej zabawy nawet z najmłodszymi dzieciaczkami. Są doskonale zsocjalizoane, uczone zachowywania czystości w domu i przychodzenia na zawołanie, przyzwyczajone do domowych sytuacji i odgłosów, przyzwyczajone do podróżowania autem. Dzięki temu nasze szczeniaczki są odważnie i śmiało nawiązują  kontakty z ludźmi i innymi zwierzętami. Po skończeniu szóstego a następnie ósmego tygodnia życia maluszki będą poddane testom osobowości, zanim trafią do nowych rodzinek - zawsze doradzamy i pomagamy w wyborze odpowiedniego szczeniaczka

 

 

 II Planowany Miot - LATO 2016 

 

Na rok 2016 planowany jest u Nas również drugi ZAGRANICZNY i pierwszy taki w POLSCE miot szczeniąt beagle, który przyjdzie na świat latem. Będą to dzieci mojej ślicznej Championki i największej przytulanki jaką znam - GUSI - Ch PL Good As Gold Królewska Zgraja. Gusia jest córką pięknego Amerykańskiego psa, championa, importowanego przeze mnie   z jednej z najlepszych i najstarszych (50-cio letnia tradycja) hodowli beaglew Stanach Zjednoczonych - STARBUCK TORBAY.  Ojcem szczeniąt GUSI zostanie przepiękny pies z renomowanej i bardzo cenionej na świecie Włoskej hodowli Fonteposca, moje marzenie od klku lat, które jeśli szczęście nam dopisze, uda się spełnić :) Jedyne takie połączenie Amerykańskich, Europejskich i Australijskich linii w Polsce!!!

 

 Kolejne szczenięta w Królewskiej Zgrai w planach dopiero na 2017 rok, dlatego za praszam do wcześniejszej rezerwacji Naszych szczeniat. 

Informacje wyłącznie pod numerem telefonu : 508-845-875

 

RODZICE PLANOWANYCH SZCZENIĄT:

CH PL Good As Gold Królewska Zgraja

 

Ch Fonteposca's You Are The Only One 

import: Włochy

 

Wspólna fotografia z prześliczną Gusią          

 

 

 

Scenka z życia domowego naszych piesków i córeczki :)

 

 

Zdjęcia naszych psiaków w GALERII (kliknij tutaj)

 

Kliknij też Nasze FILMIKI :)  /ważne: oglądaj z podkładem dźwiękowym/

 

 

Beagle lubią dzieci, dzieci lubią beagle

 

• Tyci tyci Gusia

Miniatura
• Beagle Carlos - szaleństwa w ogrodzie

 

• Jesienny spacer w parku

Miniatura